O MNIE

 

 

Cześć! Nazywam się Bartek; jeśli jesteś na mojej stronie to nie da się nie zauważyć że zajmuję się fotografią. Krótko Ci się przedstawię, ale aby nie było chaotycznie, to zacznę od początku:

Kiedyś kolega z klasy często opowiadał mi o samolotach, wtedy jeszcze nie interesowałem się nimi wcale. Z czasem i ja jednak powoli zaczynałem coś o tym czytać, abym i ja mógł mu coś powiedzieć od siebie. Szybko się tym zainteresowałem, z roku na rok wiedziałem więcej. Podczas pierwszego wyjazdu na lotnisko miałem ze sobą aparat, nieudolnie, nie umiejąc jeszcze kadrować czy poprawnie złapać ostrości próbowałem robić zdjęcia samolotom, z początku nie wychodziło, ale coraz bardziej mi się to podobało. Od tego czasu na każdy wyjazd na lotnisko miałem ze sobą aparat. Oczywiście każdy mój następny spotting na lotnisku wychodził mi lepiej. Na początku obiektem fotograficznego zainteresowania były tylko samoloty, ale potem zacząłem też utrwalać na zdjęciach inne rzeczy.

I tak teraz oprócz samego lotnictwa, często robię także reportaże, sesje indywidualne czy tzw. street photo. Praca z ludźmi sprawia mi tyle samo przyjemności co zdjęcia lotnicze. Efekty moich kliknięć spustu migawki można zobaczyć w moim portfolio. Liczę także że będziemy mogli się spotkać na wspólnej sesji 🙂